ZenZen - estetické a regenerační centrum

Popis

ZenZen – estetické a regenerační centrum v Jablonci nad Nisou Vám nabízí širokou škálu služeb z oblasti fyzioterapie, krásy a relaxace. Naše služby Vám pomohou vypadat zdravě, krásně, mladě a fit.

Můžete si u nás odpočinout od každodenního stresu a jsme tu pro Vás i v případě akutních záležitostí.

V příjemně svěžím prostředí uděláme zázraky s vaší postavou pomocí nejmodernějších technologií (ultrazvuková liposukce, radiofrekvenční lifting, vibrační plošina).

Můžete si dopřát biokosmetické ošetření Vaší pleti (biokosmetikou značky Syn Care a bioaktivní kosmetikou značky Henep), relaxovat tělo při masážích (lávové kameny, shiatsu, med) a v neposlední řadě rozmazlíme vaše nožičky i ruce při pedikúře nebo manikúře.

Centrum se soustředí nejen na estetické služby, především podporuje prevenci péče o zdraví, fyzickou a psychickou kondici. Při akutní i chronické bolesti zad je možné využít naše fyzioterapeutické služby (MFK metoda, podiatrie, baňkování, kinesiotaping, odblokování, mobilizace).

Pro zvýraznění Vaší osobnosti prodlužujeme a zahušťujeme řasy (EMPORIO Lashes) a celkově se postaráme o Vaši vizáž.

Pro očistu a harmonizaci těla Vám připravíme plán zahrnující speciální procedury i výživový plán a produkty (lymfodrenáž, masáže, fresh koktejly, GW, LR, Rior, Verde).

Samozřejmostí centra ZenZen jsou dárkové poukázky v libovolné hodnotě na veškeré služby. Akceptujeme poukazy e-Ticket (Edenred). Centrum ZenZen je členem Klubu pevného zdraví VZP, proto poskytuje klientům této pojišťovny jisté výhody (viz http://www.vzp.cz/klienti/slevy-u-partneru-vzp/zenzen-esteticke-a-regeneracni-centrum).

Adresa

Palackého 4
Jablonec nad Nisou
46601 (žlutý rohový dům hned pod letním kinem)

Kontaktní údaje

Telefon: 777685550
E-mail:
WWW: http://www.zenzen.cz/

Aktivity

masáže, Zdraví a krása

Mapa