logo-infinit-jpg

WELLNESS INFINIT NA ZÁMKU

Popis

Privátní sauna
Privátní sauna v krčském zámečku nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinku přátel. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob.
Součástí zámecké privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének s vodopádem. Ve wellness centru jsou v nabídce dvě privátní sauny.
Občerstvení přímo ze zámecké kuchyně je možné kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína.
Privátní saunu lze propojit s relaxací ve druhé wellness zóně - ve vířivém whirlpoolu.

Privátní whirlpool
Privátní zámecký whirlpool poskytuje ničím nerušené rozjímání pro páry, ale i skupinky přátel, a to až pro pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat.
Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína či lehké občerstvení ze zámecké kuchyně šéfkuchaře Ondřeje Slaniny. Ve wellness centru jsou v nabídce dva privátní whirlpooly.
Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací ve vodě. Při pobytu ve whirlpoolu, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově uvolníte ztuhlé svalstvo, aktivujete svaly, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. Jednotlivé trysky vás budou masírovat a vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě.
Privátní whirlpool můžete zkombinovat s relaxací v privátní sauně.

Masáže
Přední odborníci zámeckého wellness nabízejí hned několik druhů masáží. A to klasické, relaxační, speciální a exotické masáže.
Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou jít dvojice na masáž současně. Před masáží můžete využít sprchu nebo nahřát své svaly v privátní sauně. Profesionální masérky vás přivítají v provoněné zámecké komnatě s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.
Privátní zóny pro skupiny
Využijte možnosti spojit saunu a whirlpool v jednu zónu a vytvořte si vlastní wellness pro sebe nebo své přátele.
Kombinace dvou privátních zón (privátní whirlpool sauna) je vhodná pro 2 až 15 osob. V případě kombinace všech čtyř privátních zón, maséren a prostoru baru vám může být k dispozici ojedinělé wellness centrum až pro 35 osob.
Zde si můžete užít se svými přáteli finskou a tropickou saunu, osvětlené ochlazovací bazénky, vodopád po saunování či menší a větší vířivý whirlpool...
K dispozici vám navíc mohou být dvě až čtyři masérky, které vám zpestří relaxační zážitek s přáteli. Vybírat můžete z nepřeberného množství relaxačních a exotických masáží.
Vytvořte si ojedinělé wellness a užívejte si relaxaci v soukromí...

Adresa

Hotel Chateau St. Havel
Před Nádražím 1/6
140 00 Praha 4 – Krč

Kontaktní údaje

Telefon: 420 734 684 134
E-mail:
WWW: http://www.infinit.cz/praha-zamecek

Otevírací doba

Pondělí: 10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Úterý: 10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Středa:10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Čtvrtek: 10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Pátek: 10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Sobota: 10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)
Neděle:10:00 - 22:00 (v případě rezervace do 23:00)

Ceník

http://www.infinit.cz/praha-zamecek/pricelist

Galerie

zamek-whirlpool-lidi-1-web-jpg2013_06_10_0062eb-jpg2013_06_10_0033-web-jpg

Mapa