WELLNESS HOTEL FRYMBURK

Popis

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, na ploše 6,5 ha v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb. Najdete zde moderně vybavené kongresové centrum, aquapark, fitness centrum, squash, bowling, tenis a další. Díky své jedinečné koncepci je ideálním místem pro rekreační a sportovní pobyty, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistíme též rauty, recepce, bankety, grilování na terase a doprovodné programy. Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum. Ve „Wellness paradise“ si můžete dopřát rozmanité přísadové koupele a sauny, různé druhy masáží , zábaly a další příjemné procedury. Zatímco vy relaxujete, vaše děti (a nejen ony) mohou řádit v aquaparku.

sportovní, reflexní, aroma a další masáže
koupele, zábaly, peeling, orientální a solná lázeň, bylinná a finská sauna, sněžná a solná jeskyně, solárium, solární louka, infrakabina, odpočívárna, tryskové sprchy, atd.

Adresa

Wellness Hotel Frymburk
Frymburk 140
382 79 Frymburk

Kontaktní údaje

Telefon: +420380300310
E-mail:
WWW: http://www.hotelfrymburk.cz/

Aktivity

bowling, cvičení, fitness centrum, infrasauna, masáže, plavání, raketové sporty, sauna, solárium, squash, vodní sporty, zábava

Mapa