iq-pohyb-pcps-muller-jpg

IQ pohyb Centrum

Popis

Q pohybové zdravotně-kondiční centrum spolu s Pilates studiem v centru Prahy 5 na Smíchově se zaměřuje na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s Vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, které si jen dokážete představit, ale samozřejmě i v běžném životě, kde je využitelný hlavně preventivně proti možným civilizačním onemocněním a problémům s držením těla.

Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metoda dle jednotlivých našich mentorů - Pilates Michael King, Pilates Lolita San Miguel, Pilates Cathy Corey, Pilates Clinic Method Daniel Müller.

Všechny služby našeho specializovaného centra se odvíjí od jednoho z našich poslání a tím je péče o klienta. Péče o Vás. A nejde nám pouze o jeden typ klienta, na kterého se chceme soustředit. Jde nám naopak o co nejširší působení, které můžeme výukou inteligentního pohybu obsáhnout. Proto je v IQ centru funkčního pohybu několik možností a služeb, které můžete využít i vy, tak jako je využívají naši dosavadní klienti.

Pracujeme nejen s vrcholovými sportovci, profesionálními vojáky, ale i s běžnou populací klientů a také s klienty se zdravotními omezeními. Postrehabilitační péče pohybových specialistů, specialistů na řešení bolesti zad, páteře a kloubů na základě zahraničních fyzioterapeutických konceptů a Pilates, je další naší možností, jak vás rychleji navrátit do běžného každodenního života. Mimo jiné i po závažných operacích.

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studii naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.

Adresa

Nádražní 740/56
150 00 Praha 5-Smíchov

Kontaktní údaje

Telefon: 420 257 218 772
E-mail:
WWW: http://www.iqpohyb.cz/

Aktivity

cvičení, pilates

Otevírací doba

pondělí - pátek 06:45 21:30
sobota - neděle 08:30 18:30 - dle potřeby školení

Ceník

naleznete na www.iqpohyb.cz

Galerie

img_3949-jpgimg_5643-jpgimg_5649-jpg

Mapa