Při zpracovávání dat došlo k chybě. Tato chyba byla zalogována a pravděpodobně bude během krátké doby opravena. Děkujeme za pochopení.
Rodinný klub z.s.

Rodinný klub z.s.

Popis

Rodinný klub vznikl v roce 1998 jako zájmové sdružení party lidí a kamarádů (zejména rodičů) s láskou ke sportu a se zájmem o vychovu dětí. Rekreačně sportovní a zajmovou vzdělávací činnost, volnočasové aktivity pro děti i dospělé provozujeme již 19 let. Naše členská základna čítá cca.150 členů. Od roku 2017 jsme oficiálně zapsaným spolkem a to v Rejstříku spolků.
Jsme dlouholetými členy Pražské tělovýchovné unie a Českého unie sportu. Zaměřili jsme se především na využití volného času nejen dětí – od věku 1 roku - ale i jejich rodičů.
Naše programy obsahují nejen pohybové a sportovní vyžití, ale i výtvarnou, hudební a dramatickou výchovu pro děti všech věkových kategorií a jsou zaměřeny na přípravu dětí na vstup do mateřské školy a na předškolní přípravu. Všechny tyto aktivity probíhají převážně v dopoledních hodinách.
Věříme, že příjemné prostředí a různorodá nabídka možností jak využít volný čas přiláká spoustu aktivních maminek a dětí do našeho Rodinného klubu.

Adresa

Ortenovo nám. 1505/37
170 00 Praha 7

Kontaktní údaje

Telefon: 607886310
E-mail:
WWW: www.rodinnyklub.info

Aktivity

cvičení

Mapa