Park Holiday - Raketové sporty

Popis

TENIS
Tři kurty pro indoor tenis s povrchem Supreme Court ve velmi příjemných dřevěných halách a čtyři venkovní kurty s umělým osvětlením pro outdoor tenis s umělou trávou od firmy DOMO jsou vhodné jak pro profesionální hráče, zdatné amatéry, příležitostné hráče i tenisové nováčky.

Vy, kteří hrajete rádi tenis a chcete poznat tréninkové metody špičkových světových hráčů, máte jedinenčou příležitost přihlásit se do Tenisové školy Denisy Chládkové v Parku Holiday. Můžete trénovat přímo s Denisou Chládkovou, která patřila začátkem tohoto milenia ke světové tenisové špičce. Její nejlepší postavení na světovém žebříčku žen WTA bylo 31. místo v roce 2003, nebo s některým z certifikvaných trenérů jejího týmu.

BADMINTON
Čtyři mobilní kurty na badminton od firmy Victor umístěné v dřevěné hale zaručují ty nejlepší podmínky pro příznivce tohoto rychle se rozvíjejícího a stále vyhledávanějšího sportu.

Milovníci badmintonu se mohou zúčastnit jarní nebo podzimní badmintonové akademie Parku Holiday. Tyto oblíbené kurzy vede známá osobnost tohoto raketového sportu, dlouholetý trenér národního týmu ČSSR a později předseda badmintonového svazu, Bohumil Dufek se svým týmem trenérů. Akademie je otevřená i pro mimoklubové zájemce.

SQUASH
Dva profesionální kurty na squash od firmy Fusion vhodně doplňují nabídku raketových sportů.

STOLNÍ TENIS
Komplet raketových sportů doplňuje stolní tenis

Můžete si vybrat z několika možností jak se naučit nebo zdokonalit svou hru, od osobní péče některého z našich profesionálních trenérů, přes poskytnutí sparingpartnera až po účast na interních klubových turnajích nebo v dlouhodobých klubových žebříčcích.

Adresa

Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 – Benice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 268 111
E-mail:
WWW: http://www.parkholiday.cz/aktivity/rakety.html

Aktivity

tenis

Mapa