logo-na-facebook-jpg

Lezecká stěna a boulder BigWall

Popis

STĚNA
V monumentální hale s výškou stropu ve 20 metrech je postavená lezecká stěna, která snese srovnání se špičkovými projekty v zahraničí. Na celkových více než 3000 m² plochy pro lezení s lanem najdete velmi pestrou škálu profilů – ukloněné rajbasy, kolmice zpestřené strukturami, unikátní krápníky, spáru, komín, laminátový masiv a množství mírně převislých profilů. Vrcholem je terén pro výkonnostní lezce, kteří tu mají špičkové a velmi dlouhé sportovní profily s převislostí až 10 m. Rychlíkům můžeme nabídnout standardní 15metrový závodní profil pro lezení na rychlost. Pro ty, kteří se necítí na ďábelskou výšku 20 m, je tu mnoho kratších profilů od 10 do 15 metrů s velmi lehkými cestami. Další specialitou je univerzální HudyProfil. Tento profil bude postupně vystavěn na všech stěnách sítě HudyStěny. To umožní vytvořit totožné cesty pro pořádání závodů a porovnávání výkonnosti lezců napříč republikou a v budoucnu možná i dál.

BOULDEROVKA
Malá boulderovka je dnes už neodmyslitelnou součástí každé kvalitní lezecké stěny. Na BigWallu však najdete plnohodnotnou boulderovku, která má víc než 350 m² lezecké plochy. Protože je umístěná přímo v hale s lezeckou stěnou, bylo možné postavit profily s výlezy, takže nekončí někde pod stropem. Navíc se nemusíte obávat zahuštěné maglajzo-potové atmosféry, protože nad vámi bude 15 metrů volného prostoru s denním světlem a otevřenými okny ve světlíku. Samozřejmostí jsou barevnými chyty značené bouldery s uvedenou klasifikací obtížnosti i sportovní sektor s velkým množstvím chytů pro vymýšlení vlastních projektů.

Všechny vylezené cesty i bouldery si můžete zaznamenávat do vlastního deníčku na našich webových stránkách (a to i hned po lezení na stěně pomocí QR kódů přečtených vaším mobilem), můžete svou výkonnost porovnávat s ostatními lezci v žebříčku, účastnit se soutěží... – na BigWallu toho najdete opravdu hodně.

Adresa

Ocelářská 16
19000 Praha 9 - Vysočany

Kontaktní údaje

Telefon: 730510129
E-mail:
WWW: http://www.big-wall.cz

Aktivity

bouldering, horolezecká stěna, ostatní sporty

Otevírací doba

Pondělí: 10–23
Úterý: 7–23
Středa: 7–23
Čtvrtek: 7–23
Pátek: 10–23
Sobota: 10–23
Neděle: 10–23

Galerie

bigwall_1-jpgbigwall_2-jpgbigwall_3-jpg

Mapa