logo-infinit-standard-jpg

Infinit - Praha Holešovice

Popis

Wellness
Užijte si novou wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxační místností.
Nenechte si ujít relaxaci v rustikální finské sauně, která je vyhřívaná na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. Vzduch uvnitř vám bude zpříjemňovat automatický polev kamen a určitě vás zaujme kombinace světlého a tmavého dřeva, které je hlavní dominantou interiéru sauny.
K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.
Sauna v Holešovicích je po všechny dny společná. Dostatečné soukromí vám poskytnou oddělené šatny i sprchové kouty.
Wellness je určeno pro dospělé a osoby vyšší než 140 cm (saunová část).

Solární studio s kolagenem
Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem. Tyto moderní stroje splňují současné normy pro zdravé opalování, zaměřují se na jemné a kvalitní opálení.

Privátní koupele
V příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní či bylinné, ale také voňavé aromatické koupele.
Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína.

Masáže
Přední odborníci našeho wellness centra vám nabízejí několik druhů masáží, od relaxačních či sportovních přes baňkování, masáž hlavy a obličeje, až po masáž horkými mušlemi.

Adresa

Jablonského 639/4, Praha 7

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 877 604
E-mail:
WWW: http://www.infinit.cz/

Aktivity

sauna, zábava

Otevírací doba

Pondělí: 9:00 - 23:00
Úterý: 9:00 - 23:00
Středa: 9:00 - 23:00
Čtvrtek: 9:00 - 23:00
Pátek: 9:00 - 23:00
Sobota: 9:00 - 23:00
Neděle: 9:00 - 23:00

Ceník

http://www.infinit.cz/praha-holesovice/pricelist

Galerie

sauna-web-jpgvana-2-web-jpgspolecna-masaz-web-jpg

Mapa