Easy Dance 2000

Popis

Taneční škola Easy Dance úspěšně působí v Nymburce již od roku 2000. Zabývá se výukou moderních tanečních stylů jako je Disco Dance a Street dance, ale i těch tradičních, jako jsou standardní a latinskoamerické tance. Velká pozornost je věnována taneční přípravě předškolních dětí. Předškolní děti ale nejsou jedinou věkovou kategorií, své místo zde má i dětská věková kategorie (6-12), juniorská kategorie (13-16) a dospělí (16 a výš). Tyto skupiny se každoročně účastní nejrůznějších tanečních soutěží, z nichž pravidelně vozí úspěchy, největším úspěchem je každoroční tvrdě vybojovaná účast na Mistrovství ČR ve všech tanečních stylech.
Pro rodiče a veřejnost pořádá taneční škola každoročně Jarní Taneční show v Hálkově divadle v Nymburce, kde vystupují všechny skupiny tančící v taneční škole. Další možnost, kde můžete žáky školy potkat jsou nejrůznější akce, plesy, přehlídky, kde pravidelně vystupují.
Přihlásit se do taneční školy je velice jednoduché, stačí přijít na zápis, který se pořádá za začátku září. Začít tančit ale můžete i v průběhu roku, stačí se domluvit s příslušnou lektorkou. Nikdy není pozdě! Naši lektoři rádi předají své umění a lásku k tanci každému, kdo bude mít zájem. :-)
DANCE IS EASY WITH EASY DANCE!

Adresa

Malé Valy 303, Nymburk 28802

Kontaktní údaje

Telefon: 604339062
E-mail:
WWW: http://www.easydance2000.cz

Aktivity

Latin dance, společenské tance, street dance, tance

Mapa