logo-jpg

Cvičeníčko

Popis

Veselé cvičení pro rodiče s dětmi od 1,5 roku a pro děti do 9 let v Brně. Nabízíme tématicky zaměřené hodiny intenzivního pohybu s důrazem na rozvoj obratnosti a základy gymnastiky. Děti si vytvářejí kladný vztah k pohybovým aktivitám a připravují se tak k přechodu do sportovních oddílů různých sportů od rekreační až k výkonnostní či vrcholové úrovni. Cvičíme v tělocvičně vybavené speciálním motivačním nářadím a náčiním pro malé děti.let).

Obsahem programu "Cvičeníčko" je především rozvoj pohybových schopností a dovedností dětí a základy akrobacie. Cvičební program je koncipován s důrazem na to, aby ho mohly absolvovat všechny děti a aby každé dítě vítězilo především samo nad sebou a mohlo být úspěšné.

Cvičení probíhá formou pohybové hry, pohybové průpravy, pohybové výchovy a modifikované technické přípravy v tělocvičně vybavené speciálním motivačním nářadím a náčiním pro malé děti.

Adresa

Brno-Nový Lískovec
(FITNESS CENTRUM "KAMEŇÁK", Oblá 51)

Brno-Ivanovice
(SPORT CENTRUM IVANOVICE, Černohorská 20/22)

Brno-Žabovřesky
(WALDORFSKÁ ZŠ A MŠ, Plovdivská 8)

Brno-Bohunice
(FSpS MU Univerzitní kampus, Kamenice 3)

Kontaktní údaje

Telefon: 604252137
E-mail:
WWW: http://www.cvicenicko.cz/

Aktivity

cvičení, cvičení pro děti

Ceník

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI:
Pololetí: 1 600,- Kč
10 vstupů (platnost 16 týdnů):
1 000,- Kč
Jednotlivá hodina: 110,- Kč

CVIČENÍ DĚTÍ:
Pololetí: 1 500,- Kč

SLEVY:
- při platbě za pololetí od druhé hodiny v týdnu pro dítě nebo jeho sourozence sleva 20% z ceny za pololetí (100% se platí za dražší hodinu)
- slevy se nesčítají

Galerie

pict5217-pro-tisk-jpgimg_1120-jpgimg_8099-a-jpgimg_0708-zmensena-jpgimg_1117-zmensene-jpg

Mapa