boulder-jpg-jpg

Boulder s.r.o.

Popis

Lezecká stěna Boulder Bar Praha – jedinečné spojení boulderové stěny o celkové ploše 300m2 a restaurace.

Boulderové lezení spočívá oproti klasické stěně v kratších, avšak trochu náročnějších cestách. Boulderová stěna nedosahuje tak vysokých rozměrů, jako klasická lezecká stěna - maximální výška je 4,3 metrů (pro děti méně) a na celé ploše je zajištěna dopadištěm. Cesty jsou různě značené podle šesti obtížností, díky tomu si najde zábavu i naprostý začátečník! Lezení je sportem zábavným a také zdraví prospěšným – naučíte se správnému držení těla, zlepšíte pohybovou koordinaci, rovnováhu a obratnost a rovnoměrně posílí všechny svalové partie.

Boulder Bar se nachází pouze několik metrů od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice a neustále se vyvíjí a rozrůstá. Nabízí lezení jak pro děti, tak dospělé a to jak zcela individuálně, tak skupinově. Stěna nabízí spolupráci s fyzioterapeutem, testování lezců, vedené tréninky pro všechny věkové kategorie, závody, dětské kroužky nebo třeba dětské narozeninové oslavy. Děti zde milují speciální dětský koutek a hrad se třemi podlažími osázený lezeckými chyty, u kterých nechybí například klouzačka a spousta dalších vychytávek.

Pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi je tato aktivita přímo jako stvořená a je skvělým využitím volného času. Sportoviště je také vybaveno obchodem s lezeckým vybavením a letní terasou.

Adresa

U výstaviště 11, Praha 7

Kontaktní údaje

Telefon: +420233313906
E-mail:
WWW: http://www.boulder.cz/bb/bbinfos.php

Aktivity

bouldering, ostatní sporty

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po - Pá 08:00-23:00
So - Ne 09:00-23:00

Ceník

Vstupné:
Dospělý 100 Kč
Dítě 60 Kč

Galerie

a8a165a37d318fac88ce57522316ecc8-jpg928-jpg1093-jpg

Mapa