a77ce396a29989ddb76b826c394838cf-jpg

AQUAPALACE Praha

Popis

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Nechte se zlákat do moderního dvoupodlažního plně klimatizovaného fitness centra. Posilovat u nás budete na nejnovějších strojích značky Technogym, vyzkoušíte si stroje určené pro kruhový trénink, bruslařské trenažéry nebo kardiotrenažéry na ruce, či hit mezi fitness přístroji POWER PLATE. Dále u nás najdete sál pro indoor cycling, velký aerobní sály, VIP zónu a strečinkovou zónu.

Pro milovníky relaxace je k dispozici rovněž útulné spa a wellness centrum, které kromě obvyklých ošetření jako jsou kosmetika, tělová ošetření, základní masáže, solárium nabízí také unikátní procedury jako hammam, rassoul, balneoterapeutické procedury a celou řadu speciálních masáží vonnými oleji, lávovými kameny, čokoládou a podobně. Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici celkem tři druhy a velikosti privátních saun s vířivkami.

V rozsáhlém saunovém světě Aquapalace Praha najdete celkem 12 různých prohříváren, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Prostor sauny je rozdělen na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část saunového světa. K ochlazení po saunování slouží řada speciálních sprch a ochlazovacích bazénků, pro uvolnění i relaxaci jsou k dispozici vířivky či relaxační zóny s lehátky.

Aquapalace Praha je největším aquaparkem ve střední Evropě s rozhlohou 9 150m2. Je tvořen třemi paláci v nich si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání a relaxaci.

Adresa

Pražská 138, Čestlice, 251 01 Říčany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 104 111
E-mail:
WWW: http://www.aquapalace.cz/

Aktivity

aerobic, aqua aerobic, bodystyling, cvičení, cvičení na míčích, cvičení pro děti, dance aerobic, fitness centrum, hubnutí, jóga, masáže, ostatní sporty, P-Class, pilates, plavání, potápění, power jóga, power plate a vibrační plošiny, sauna, solárium, step aerobic, tae bo, vodní sporty, zábava, zumba

Galerie

aqua1-jpg1240150692-jpg1240167968-jpgaqau4-jpgaqua3-pngaqua5-jpg

Mapa