Aikido Dojo Mutokukan

Popis

Mutokukan Česká Republika je partnerskou organizací Mutokukai Europa pod vedením Stefana Benedetti – 6 dan Aikido Akikai.

Mutokukai - neformální sdružení klubů pod technickým vedením Stefana Benedetti, 6 dan Aikido Akikai, žáka šichana Tamury Nobuesi.

Všechny tyto kluby jsou propojeny jednotným viděním tradičního aikido, které je praktikováno v duchu hledání a objevování. Motokukai nevydává žádné stupně a existuje jen proto, aby poskytla všem, kdo sdílí stejný zájem, možnost snadnějí se setkávat a vyměňovat si informace. Všude budete přijati jako přítel, jako člen rodiny. „Můj dům – tvůj dům“, první krok k vesmírné rodině, která má v srdci aikido, podle ujištění Moreheje Uešiby.

Mu-toku – je budhustický pojem, vyjadřující nezištné chování bodhisatchvy (kandidát pro prosvětlení, který se zasvěcuje oproštění se všech citů). Soucit předpokládá, že se neočekává nic namisto toho, žádný vděk, všechny činy jsou v podstatě své bezplatné.

Není cíl k dosažení, jen putování, cesta. Cesta – je putování, putování je cesta. Jestli je vaše hledání v něčem jiném, existuje veliké množství organizací, které odpovídají vaším očekáváním.

Adresa

Elišky Krásnohorské 24, 323 00 Plzeň

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 208 123
E-mail:
WWW: http://mutokukan.cz/

Aktivity

aikido, bojová umění

Otevírací doba

Pondělí: 17-19
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek: 17-19
Sobota:
Neděle:

Mapa